Dalībnieka pieslēgšanās
Lietotāja vārds:
Parole:
SP

Lielājā Talkā šogad piedalījās aptuveni 1000 “AIBE” tīkla veikalu Latvijā un Lietuvā

2013-04-28

Latvijas tirgotāju kooperācija "AIBE", kas sevī apvieno vairāk nekā 450 Latvijas uzņēmēju veikalus, Lielās talkas laikā plānoja sakopt aptuveni 300-500 m² lielu teritoriju ap katru no veikaliem, iesaistot talkā aptuveni 1000 darbinieku. Šogad Lielās talkas aktivitātes atbalstīja arī Lietuvas tirgotāju alianse "AIBE", kopumā nodrošinot 1000 "AIBE" tīkla veikalu līdzdalību vides sakopšanā.

"AIBE" ik gadus pavasaros rīko talku, sakopjot teritoriju ap veikaliem, kā arī veicot papildus iekštelpu un noliktavu tīrīšanu. Šīs aktivitātes īpaši novērtē mūsu klienti, kā arī arī tās iedvesmo un uzlabo garastāvokli mūsu darbiniekiem. Tā kā šogad "AIBE" talkas laiks sakrīt ar Vislatvijas Lielo talku, nolēmām šajā jaukajā iniciatīvā iesaistīt arī mūsu Lietuvas uzņēmumu, uzstādot savu iekšējo rekordu sakoptās teritorijas ziņā - kā plānots, aptuveni 300 000 m².

Lai veikalu darbinieki ar lielāku prieku iesaistītos talkā, "AIBE" talciniekus nodrošinās ne vien ar darbam nepieciešamajiem materiāliem - cimdiem, grābekļiem, atkritumu savākšanas maisiem un tīrīšanas līdzekļiem, bet arī ar minerālūdeni, uzkodām un siltajām pusdienām. 

Lielā talka visā Latvijā notika sestdien, 27. aprīlī, un par tās vadmotīvu šogad izvēlēts sauklis "Tīra Latvija sākas Tavā galvā!". 

 

Nākotnes iela 1, Ķekava                                                             Brīvības iela 72, Balvi.  

  

 Dzirnavu 8, Saldus                                                                       Pērnavas iela 6/8, Rīga

 

Dambja iela 4, Jelgava

 

 

Pierakstīšanās jaunumu saņemšanai
E-pasts
Nederīga e-pasta adresi. saņēmēja adrese Šīs vēstules. e-pasta adrese jau ir reģistrēta Jūs esat veiksmīgi lika ziņas