Dalībnieka pieslēgšanās
Lietotāja vārds:
Parole:
SP

Viesturs Gaušis no SIA SVA un SIA V.Gaušis un partneri

2013-06-11

 

Risks pastāv vienmēr


       SIA „SVA" un SIA „V.Gaušis un partneri" īpašnieks Viesturs Gaušis ir no tiem uzņēmējiem, kas neliek visu uz vienas kārts - viņš darbojas vairākās jomās. Saldū un tā apkaimē ir dažādi Gaušu ģimenes uzņēmumi: pārtikas veikali, kafejnīca, benzīntanks un citi. Tad nav tik grūti, ja kādā no nozarēm iestājas sliktāki laiki. Arī mazpilsētas apstākļos uzņēmējam vieglāk, ja darbojas vairākās sfērās - tā uzskata Viesturs, lai gan pilnībā atzīst, ka citiem vairāk tīk pārstāvēt vienu konkrētu jomu.

Skats no malas

        Divi no veikaliem ir Latvijas tirgotāju kooperācijā AIBE. „Pulkā vieglāk izdzīvot," saka Viesturs. „Ir labi šad tad aizbraukt uz Rīgu un palūkot, kā citiem klājas, padalīties pieredzē un dažādos „knifos". Tas dod plašāku redzējumu, skatu no malas, aizmetņus dažādām idejām. Man pašam ganvairāk gribētos, lai mēs visi būtu vienotāki, ar kopīgu nākotnes redzējumu un rīcības plānu. "

Vēl ir, kas strādā un iepērkas

        Arī Saldus diemžēl nav izņēmums emigrantu daudzuma ziņā - cilvēki brauc prom. Vecākiem ļaudīm nav garantijas, ka saņems normālu pensiju, jaunajiem nav ticības nākotnei. Tomēr, pavisam traki neesot, jo vismaz pārtikas preces nepieciešamas visiem, turklāt, pircējiem patīk, ka veikals ir blakus mājām un tajā regulāri notiek dažādas akcijas. Arī strādātgribošus un varošus darbiniekus atrast esot iespējams.

Gudriem veiksme smaida    

          Attīstīties Bet, kad Viesturam no visām rūpēm un raizēm galva sāk dunēt, viņš dodas mežā - medībās, vai arī uzspēlēt hokeju, jo ir pārliecināts - jo mundrāks ķermenis, jo labāk strādā galva!gan nav tik viegli kā gribētos - domīgi noteic Viesturs, galvenokārt, lielveikalu dēļ. Tomēr, ja ir drosme, apņēmība un apdomīgs aprēķins, tad pamazām panākumus var gūt. Šad tad, protams, arī nākas riskēt. „Biznesā risks pastāv vienmēr. Bet, kā vēsta senais teiciens - kas neriskē, tas nedzer šampanieti! Un reizēm jau tomēr izdodas to šampanieti iedzert!" smejas Viesturs. Tādēļ, ja vien radīsies izdevīga iespēja, viņš ir gatavs savu biznesu paplašināt.

         Bet, kad Viesturam no visām rūpēm un raizēm galva sāk dunēt, viņš dodas mežā - medībās, vai arī uzspēlēt hokeju, jo ir pārliecināts - jo mundrāks ķermenis, jo labāk strādā galva!

Pierakstīšanās jaunumu saņemšanai
E-pasts
Nederīga e-pasta adresi. saņēmēja adrese Šīs vēstules. e-pasta adrese jau ir reģistrēta Jūs esat veiksmīgi lika ziņas