Dalībnieka pieslēgšanās
Lietotāja vārds:
Parole:
SP

Aliguseins Šihaļijevs no SIA "Tropiks-Ali"

2013-06-02

 

Jāstrādā - un viss notiks!

        SIA „Tropiks-Ali" īpašnieks Aliguseins Šihaļijevs, kā pats saka, „pēc idejas" nav tirgotājs. Dzīve ceļš vienkārši aizgājis šajā virzienā. Deviņdesmito gadu sākumā celtniekiem klājās grūti, bet Aliguseins nav pieradis sēdēt uz vietas, neko nedarīt un gaidīt debesu brīnumus. Tātad, ja neiet vienā jomā, jāmēģina kaut kas cits! Nu mazumtirdzniecībā pavadīti jau vairāk nekā 20 gadi, no tiem, apmēram desmit - kā AIBE partnerim.

Risinājumu var atrast vienmēr

        Aliguseinam ir trīs veikali Inčukalna novadā, bet plāni nākotnē ir pamatīgi - vērt vaļā patiešām lielu tirdzniecības centru Rīgā. Ar Latvijas tirgotāju kooperācijas AIBE ekspertu palīdzību pašlaik tiek pētīta situācija, lai pieņemtu labāko lēmumu.
Lai gan Vangažos lietas spīdoši neiet, jo, tāpat kā citur Latvijā, cilvēki brauc prom, tomēr Aliguseins ir pilns apņēmības darboties , un saka, ka vēl pārīti veikalu varētu atvērt arī citviet: „Kāda tā situācija ir, tāda ir. Ko raudāt? Jāstrādā! Kad kaut kas neiet, nav vērts čīkstēt, bet jādomā, jārisina, jādarbojas. Vairāk strādāt vajag - un viss būs kārtībā." 

Atpūta sakārto domas


        Aliguseins nav aizmirsis arī savu īsto aicinājumu un atsācis darboties arī celtniecības jomā - neesot lielāka gandarījuma kā skatīt tikko uzbūvētu namu: „Tad es varu ilgi stāvēt, skatīties un priecāties!"
Protams, novārtā netiek atstāta arī ģimene, kas Aliguseinam ir ļoti svarīga, bet izvēdināt galvu vislabāk varot, dodoties makšķerēt: „Reizēm pat uz veselu diennakti aizbraucu pie ūdeņiem, makšķerēju, atpūšos, un tad dodos atpakaļ, pilns spēka un jaunu domu, un sāku atkal jaunu dzīvi!"

 

 

Pierakstīšanās jaunumu saņemšanai
E-pasts
Nederīga e-pasta adresi. saņēmēja adrese Šīs vēstules. e-pasta adrese jau ir reģistrēta Jūs esat veiksmīgi lika ziņas