Dalībnieka pieslēgšanās
Lietotāja vārds:
Parole:
SP

Pircēju komforts pirmajā vietā

2018-05-31 Latvijas Neatkarīgo Tirgotāju Kooperāciju (LNTK) kā sadarbības partneri jau izvēlējušies aptuveni pustūkstotis neatkarīgo tirgotāju kā Latvijā, tā pārējās Baltijas valstīs, attīstot savu uzņēmējdarbību zem atpazīstamā zīmola Aibe. Visiem zināms, ka LNTK pārvalda gan visu Aibe tīklu, gan noliktavu, no kuras veikalu īpašnieki centralizēti iepērk preci saviem veikaliem, tomēr ne visi ir informēti, ka kooperācijai pieder arī divi pašu veikali - viens Salaspilī, otrs Jelgavā, Dambja ielā 4-58. Par pēdējo šoreiz pastāstīsim mazliet vairāk.

 Modernas un pārredzamas telpas

Lai arī fakts par veikala esamību varētu neizraisīt īpašu izbrīnu vai ievērības cienīgu uzmanību, pieminēšanas vērtas ir pārmaiņas, kādas veikals nesen piedzīvojis - telpās veikts apjomīgs remonts, iegādāts jauns inventārs un iekārtas, paplašinātas tirdzniecības platības. Veikala jauno veidolu novērtējuši arī pircēji, kas atzinuši, ka iepirkšanās nu kļuvusi daudz patīkamāka un ērtāka, turklāt novērtēts arī plauktu jaunais izvietojums - tie izkārtoti pēc metodikas, lai viss būtu maksimāli pārredzams. Pircēju atziņas atspoguļojas arī veikala finanšu rādītājos - manāmi pieaudzis apgrozījums, kas skaidrojams arī ar paplašināto preču sortimentu un konkurētspējīgajām cenām. Tāpat veikals kļuvis arī vizuāli pievilcīgāks - tajā izveidots īpašs logu noformējums, paredzot iespēju to mainīt atbilstoši svētkiem vai sezonai.

Apmeklētājus iepriecina ar sortimentu un cenām

Pēc iedzīvotāju skaita Jelgava ir ceturtā lielākā Latvijas pilsēta, radot pievilcīgu vidi investīcijām un uzņēmējdarbībai. Ja iedzīvotājiem tas ir ieguvums, tad tirgotājiem nākas saskarties ar visai sīvu konkurenci, tomēr, kā skaidro LNTK projektu vadītāja Liene Trankale, tad konkurence ne vienmēr nozīmē ko sliktu. „Citu tirgotāju klātbūtne tikai motivē paveikt lietas vēl labāk, un uzskatu, ka Aibei tas noteikti sanāk. Mūsu pircējiem piedāvājam iegādāties īpaši izmeklētas preces, kas ir atrodamas tikai Aibe zīmola veikalos. Ņemot vērā LNTK noliktavas apmērus un pārdomāto loģistikas sistēmu, spējam konkurēt pat ar lielo, starptautisko tirgotāju ķēdēm. To novērtē ne tikai pircēji, bet arī partneri, tādēļ mūsu biedru skaits gadu no gada tikai palielinās," skaidro kooperācijas pārstāve.

Laba izturēšanās ir kā bumerangs - vienmēr atgriežas

Lai veikals funkcionētu kvalitatīvi un pircējam tiktu radīta vēlme atgriezties, ļoti nozīmīgs ir personāla jautājums. Jelgavas Aibes darbinieku kolektīvu var izcelt kā īpaši saliedētu, turklāt komandas ietvaros netiek aizmirsts arī par katra individuālo profesionalitāti. Tāpat kā LNTK partneri, arī Liene norāda, ka gluži kā savstarpējās attiecībās, arī biznesā ir svarīga cilvēciska attieksme: „Tas ir kā bumerangs, kas vienmēr atgriežas. Kā darba devējs izturēsies pret saviem darbiniekiem, tā darbinieki attieksies pret darba devēju. Ar neviltotu pārliecību pieturamies pie šīs atziņas - sveicam dzimšanas un vārda dienās, svinam mūsu pašu un valsts svētkus, vienmēr parūpējamies par bagātīgi klātu svētku galdu. Valstī svinamu dienu laikā svētku sajūtu radām arī pircējiem - noformējam telpas un piemērojam īpaši izdevīgas cenas tematiskajām akcijas precēm. Tāpat tiek padomāts par interesantām degustācijām, dodot iespēju pircējiem nogaršot jaunus produktus un izlemt pašiem, ko likt uz sava svētku galda. Par īpašu svētku noskaņu parūpēsimies arī Līgo laikā."

  

   

Pierakstīšanās jaunumu saņemšanai
E-pasts
Nederīga e-pasta adresi. saņēmēja adrese Šīs vēstules. e-pasta adrese jau ir reģistrēta Jūs esat veiksmīgi lika ziņas