Dalībnieka pieslēgšanās
Lietotāja vārds:
Parole:
SP

LNTK saglabā stabilu izaugsmes tempu un 2017. gadu noslēdz ar rekordapgrozījumu

2018-05-31 Latvijas Neatkarīgo Tirgotāju Kooperācija (LNTK) 2017. gadā turpinājusi veiksmīgu izaugsmi, palielinot tirdzniecības vietu skaitu un kāpinot pārdošanas rādītājus, kopumā Baltijas valstīs apgrozot vairāk nekā 475 miljonus eiro. Latvijā pagājušā gada laikā noslēgta sadarbība ar vairākiem lieliem partneriem, pievienojot kooperācijai aptuveni 20 jaunas tirdzniecības vietas.

Pēdējos gados, pateicoties pārdomātai uzņēmuma attīstības politikai, LNTK uzņēmusi stabilu izaugsmes kursu, ikgadēji kāpinot ne tikai kooperācijas partneru skaitu un apgrozījumu, bet arī reputāciju un starptautisko konkurētspēju - partneri atzinuši, ka veiksmīgi spēj konkurēt pat ar lielajiem mazumtirdzniecības tīkliem. Tas atspoguļojies arī kooperācijas finanšu rādītājos, 2017. gadu noslēdzot ar apgrozījuma kāpumu 10% apmērā. Zīmīgs aizgājušais gads bijis arī vairāku projektu kontekstā - pērnā gada beigās Lietuvā darbu uzsāka Baltijā lielākais loģistikas centrs, nodrošinot trīs temperatūras režīmus un paverot partneriem plašākas produktu sortimenta iespējas. Jaunā centra ietilpība un apmēri ļauj veikt apjomīgus iepirkumus, nodrošinot partneriem vēl izdevīgāku cenu. Tāpat kopš centra darbības uzsākšanas piesaistīti jauni piegādātāji, uzlabojot svaigo produktu, tostarp augļu un dārzeņu, apriti. Nākotnē līdzīgu centru paredzēts izveidot arī Latvijā, pilnveidojot loģistiku uz attālākiem reģioniem un ļaujot vēl vairāk samazināt preču izmaksas vietējiem pircējiem.

Izveidotā kooperācijas kapacitāte ļauj attīstīt aizvien lielākas tirdzniecības platības. Pagājušajā gadā aizsākti un īstenoti vairāki projekti, iegādājoties, atpērkot vai iznomājot plašas tirdzniecības telpas un noliktavas, pārbūvējot tās veikalu vajadzībām. Viens no pirmajiem šāda koncepta veikaliem ar platību virs 800 kvadrātmetriem atvērts Vangažos, piedāvājot pircējiem tirdzniecības centra alternatīvu gan preču sortimenta, gan cenu izteiksmē. Līdzīgus projektus tuvākā nākotnē paredzēts īstenot arī citur, turpinot resursu koncentrēšanu esošo kooperācijas partneru konkurences paaugstināšanai, rodot iespēju paplašināt un atjaunot veikalus. Kopumā tirdzniecības vietu modernizācijā, iekārtu un programmatūras iegādē 2017. gadā investīcijas sastādīja vairāk nekā 1,2 miljonus eiro, padarot Aibes veikalus pircējiem patīkamākus un pievilcīgākus.

Kā norāda LNTK valdes locekle Margarita Kosmačova, nemitīgas konkurences apstākļos par tirgus pozīciju stiprināšanu mūsdienās domā ikviena uzņēmuma vadība, tāpēc aktuāls jautājums ir ne tikai jaunu partneru piesaiste, bet arī esošo biedru uzņēmējdarbības veicināšana, paplašināšana un atbalsts. „Pievienojoties mūsu kooperācijai, uzņēmējiem ir iespēja izmantot loģistikas noliktavas pakalpojumus, iegūstot ne tikai pievilcīgu cenu plašam preču sortimentam, bet arī pieeju akcijām un lojalitātes pasākumiem. Tāpat saviem partneriem piedāvājam palīdzību un konsultācijas jautājumos, kas saistīti ar likumdošanas prasību ievērošanu, piemēram, kases aparātu reformu, ugunsdrošību, datu aizsardzību. Nepieciešamības gadījumā palīdzēsim arī ar tehnoloģisko risinājumu ieviešanu un tirdzniecības telpu optimizāciju. Ikvienam partnerim ir iespēja pieteikties kooperācijas finansējumam pamatdarbības izveidei vai esošo telpu rekonstrukcijai un paplašināšanai. Gadu gaitā uzkrātās zināšanas un pieredze ļauj mums būt par nozīmīgu atbalsta punktu mūsu partneriem, veidojot profesionālas, uz savstarpēju cieņu un izpratni balstītas attiecības," pārliecināta ir LNTK vadības bloka pārstāve.

LNTK ir alianse AIBE dalībniece, kas ir lielākā tirgotāju kooperācija Baltijas valstīs. Šobrīd alianse AIBE apvieno partnerus, kuri Baltijā atvēruši vairāk kā 1400 veikalus.

Par LNTK partneri var kļūt ikviens tirdzniecības, sabiedriskās ēdināšanas uzņēmums, vairumtirgotājs vai ražotājs Latvijā un Lietuvā neatkarīgi no uzņēmuma lieluma.

 

Pierakstīšanās jaunumu saņemšanai
E-pasts
Nederīga e-pasta adresi. saņēmēja adrese Šīs vēstules. e-pasta adrese jau ir reģistrēta Jūs esat veiksmīgi lika ziņas