Dalībnieka pieslēgšanās
Lietotāja vārds:
Parole:
SP

PAVASARIS kopā ar AIBE!

2019-03-21

AIBE pavasara loterija 2019
PAVASARIS kopā ar AIBE!

Loterijas laiks: 04.03.2019. - 19.05.2019.

 

 

4 periodos laimētāji saņems:
Četri pircēji saņems BOSCH kafijas automātu!
Četri pircēji saņems BOSCH putekļu sūcēju!
Divi pircēji saņems BOSCH ledusskapi!
Divi pircēji saņems BOSCH veļas mazgājamo mašīnu!
Divdesmit pircēji saņems AIBE dāvanu karti pirkumiem 50 EUR vērtībā!
Astoņdesmit pircēji saņems AIBE dāvanu karti pirkumiem 20 EUR vērtībā!


Pavisam - 112 balvas
Loterijas atļauja Nr.5601


Loterijas noteikumi

Iepērcies jebkurā AIBE veikalā vismaz par 5 EUR, iegādājies vismaz divus akcijas produktus, iemet pirkuma čeku loterijas kastē veikalā vai reģistrē čeku un laimē kādu no balvām.
Čeku iespējams piereģistrēt mājas lapā www.aibe.lv vai iemetot pirkuma čeku loterijas kastē veikalā, čeka otrajā pusē norādot ar drukātiem burtiem sekojošu informāciju: VĀRDS UZVĀRDS, PILSĒTA/APDZĪVOTA VIETA, kur veikts pirkums, TELEFONA NUMURS, E-PASTA ADRESE. Piemēram: JĀNIS OZOLIŅŠ DOBELE 22222222 JANIS@INBOX.LV
Pēc katra 3 nedēļu perioda AIBE mājas lapā tiks publicēti uzvarētāji.

 

Loterijas norises laikā, Loterijas organizētājs veic Preču un pakalpojumu loteriju likumā noteikto personas datu - vārds, uzvārds - ievākšanu un apstrādi. Dati tiek izmantoti tikai lai identificētu un publicētu Loterijas laimētāju. Atbilstoši "Preču un pakalpojumu loteriju likuma organizēšanas uzraudzības un kontroles kārtības 5. punktam", loterijas reģistrāciju datu uzglabāšanu 5 gadus veiks Loterijas organizētājs.

Lai nodrošinātu iespējami precīzas un unikālas Loterijas reģistrācijas, tādējādi izvairoties no iespējamas datu dublēšanās, kā arī, lai precīzi noteiktu Loterijas laimētāju un pārbaudītu precīzu dalību loterijā, informētu par laimestu, Loterijas organizētājs pieprasa norādīt dalībnieka tālruņa numuru, e-pasta adresi un pirkuma čeka numuru.

Ikviena Loterijas dalībnieka dati pie SIA "Latvijas Neatkrīgo Tirgotāju Kooperācija" uzglabāsies 5 (piecus) gadus.
Informācija un personu dati, ko loterijas dalībnieki būs iesnieguši saistībā ar dalību loterijā, tiks glabāti saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanas un normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību.

Pierakstīšanās jaunumu saņemšanai
E-pasts
Nederīga e-pasta adresi. saņēmēja adrese Šīs vēstules. e-pasta adrese jau ir reģistrēta Jūs esat veiksmīgi lika ziņas