Dalībnieka pieslēgšanās
Lietotāja vārds:
Parole:
SP

Lojalitātes akcija DELIMANO

2021-07-12

DELIMANO Lojalitātes kampaņa ir klāt! No 12.07.2021 līdz 31.10.2021 iepērcies veikalos AIBE, krāj uzlīmes un iegādājies DELIMANO virtuves piederumus ar atlaidi līdz pat -50%
Piedāvājam augstas kvalitātes DELIMANO virtuves piederumu kolekcija Delimano Stone Legend Black un Brava .

 

Pannas (Stone Legend Black) izgatavotas no emaljas un oglekļa tērauda, bet pārklājuma sastāvā ir īstas akmens daļiņas. Nelīpošs pārklājums, kurā ir īstas akmens daļiņas, tas ēdienu silda pakāpeniski, padarot to sulīgāku un aromātiskāku.
Virtuves palīgierīces (Brava)
* Rotējošā rīve ar statīvu darbojas bez elektrības, taču ļauj ērti un ātri sasmalcināt, sarīvēt visdažādākos produktus. Rīvei ir 3 dažādi, nomaināmi nerūsējošā tērauda asmeņi.
* Ar mizotāja Brava 3in1 Click'n'Peel asiem, nerūsējošajiem tērauda asmeņiem nodrošinās ērtu augļu un dārzeņu mizošanu. 3 asmeņi: standarta (cietākiem dārzeņiem), robotais (augļiem), strēmeļu griešanas asmens (cukīni, burkāniem). Vienvirziena noslēgšanas sistēma notur asmeņus vietā. Lieliski piemērots cilvēkiem, kuri izmanto gan labo, gan kreiso roku.
 * Asinātājs Brava Extreme Sharpener noderēs drošai, ātrai, efektīvai, ērtai dažādu asmeņu asināšanai. Tas ir piemērots gan sakausējumiem, gan ogleklim, gan nerūsējošajam tēraudam. Komplektā ietilpst: Brava asinātājs Extreme Sharpener un 3 naži - 11 cm universālais nazis, 11,5 cm tomātu nazis, 9 cm mizošanas nazis


Ar virtuves piederumu kolekcija Delimano Stone Legend Black un Brava gatavo vieglāk un gardāk! Tas bagātinās jūsu gatavošanas pieredzi un iepriecinās visu ģimeni, kuru varēsiet pārsteigt ar saviem kulinārijas šedevriem.

Atjaunojiet savus virtuves piederumus kopā ar AIBE
Krājiet uzlīmes un ietaupiet līdz pat 50%!

 

Akcijas noteikumi:
1. Iepērkoties AIBE veikalos par summu 5 € vienā iepirkšanās reizē, pircējs saņem vienu uzlīmi (10 € = 2 uzlīmes, 15 € = 3 uzlīmes utt.) no 12.07.2021. līdz 31.10.2021.
2. Sākot no 20.07.2021. pircējam iegādājoties preces ar īpašu atzīmi avīzē un veikalu plauktos - pircējs saņem vienu izlīmi (1 īpašā prece-1 uzlīme).
3. Uzlīmes ir jālīmē tām paredzētajā uzlīmju katalogā, kuru var saņemt AIBES veikalos.
4. Uzlīmes tiek izsniegtas no 12.07.2021. līdz 31.10.2021. kopā ar čeku tikai pirkuma veikšanas brīdī. Par vēlāk uzrādītiem kases čekiem uzlīmes netiek izsniegtas. Uzlīmju skaits ir atkarīgs no kopējās čekā norādītās summas un īpašiem produktiem.
5. Akcijas preces var iegādāties par norādītajām cenām periodā no 12.07.2021. līdz 31.10.2021. (vai kamēr attiecīgā prece ir veikalos), sakrājot uzlīmju katalogā nepieciešamo uzlīmju skaitu un iesniedzot to AIBE veikala kasierim.
6. Pircēji uzlīmes pret akcijas precēm var samainīt līdz 14.11.2021. AIBES veikalos un kamēr preces ir veikalos.
7. Uzlīmes nav iespējams apmainīt pret skaidru naudu.
8. Uzlīmes jālīmē tikai oriģinālajā akcijas uzlīmju katalogā. Citur ielīmētas uzlīmes netiek pieņemtas un ir nederīgas.
9. Akcijas preču skaits ir ierobežots. Akcija ir spēkā, kamēr attiecīgā prece ir veikalos.
10. Lūdzam savlaicīgi iegādāties akcijas preces, jo akcijas noslēguma periodā tās būs pieejamas ierobežotā daudzumā un kāda no precēm var nebūt pieejama.
11. Iegādātās akcijas preces netiek mainītas, ja vien iegādātajai precei nav defekts.
12. Preču izskats un veids, kas atainots akciju avīzē vai citos akcijas reklāmas materiālos, var atšķirties no preču izskata un veida realitātē.
13. Akcijas noteikumi pieejami interneta mājaslapā www.aibe.lv un tirdzniecības vietās.

 

 

Pierakstīšanās jaunumu saņemšanai
E-pasts
Nederīga e-pasta adresi. saņēmēja adrese Šīs vēstules. e-pasta adrese jau ir reģistrēta Jūs esat veiksmīgi lika ziņas